Створити сайт каталог

- Інтернет каталог продукції (рідше послуг) вашої компанії. Основна мета каталогу - донести інформацію про продукт (товар, послугу) в максимально повному обсязі і зрозумілій формі. Крім звичних "Про компанію", "Контакти" та інших розділів, на сайті присутній каталог з чіткою структурою категорій і продукції. На сторінці продукту (товару, послуги) розміщена вся необхідна інформація - опис, фото, технічні показники / параметри та інше. В відміну від інтернет-магазину, сайт-каталог не має особистого кабінету, кошику та історії покупок. Створення сайту каталог в Києві. Львів. в Україні. Сайт каталог цена яка Вас

Створити сайт каталог цена яка дешевша ніж в наших конкурентів, Ви можете замовити у нас, якщо вам потрібен ефективний і результативний сайт. За допомогою інтернет каталог ви зможете надати весь асортимент ваших товарів і послуг своєї аудиторії.

Система управління сайтом
Для легкого і зручного управління сайтом ми встановлюємо Систему управління сайтом (CMS) Joomla або WordPress, попередньо "розроблену" під ваш сайт. Всі матеріали сайту ви зможете редагувати в кілька кліків.

Стандартне наповнення
Наповнимо новий сайт вашіми матеріалами, покажемо як це робити самостійно. Стандартне наповнення в середньому складається до 10-ти сторінок сайту.

Адаптивність
Ваш сайт буде відмінно виглядати на всіх популярних пристроях таких як ноутбуки, мобільних та планшетах.

Кросбраузерність
Сайт проходить перевірку на коректне відображення на всіх найпопулярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Тестування
Кожен сайт проходить обов'язкове тестування на коректне виконання всіх поставлених технічних завдань.

Навчання роботі з сайтом
Ми обов'язково розповімо вам як користуватись сайтом, як міняти / додавати інформацію на сайті. Ми використовуємо дуже просту в освоєнні систему управління, тому навчання займе кілька годин дружнього спілкування.

12+ - днів/від 6000 грн.

Замовити сайт каталог недорого Ви можете скориставшись формою внизу, відправивши нам Ваш запит на розробку сайту, або запитати нас по потрібним Вам питанням.

strelka vniz

Залишилися питання? Замовити сайт


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012