Landing page

- Це спеціальна лендінг сторінка або лише однієї сторінки сайт, на яку потрапляє користувач при здійсненні певної дії (кліці по рекламному оголошенню, передплати на розсилку, реєстрації на подію і т.п.).

«Основне завдання лендинг пейдж - розповісти про нові товари, різних видах послуг, представлення та просування брендової продукції».

Landing page дає можливість найбільш оптимальним і ефективним чином надати споживачам всю необхідну інформацію про послуги, товари, брендах. Яскравий, часом незвичайний і оригінальний, дизайн, який повинен привернути потенційних клієнтів і зробити їх постійними клієнтами, найбільш повна, обов'язково достовірна інформація про продукти та послуги, які надає компанія - це основні характеристики правильного landing page.

Ви можете замовити у нас дизайн, розробку, швидке створення лендинг пейдж, або landing page, або лендінг сторінка для зростання продажів, а також ми зможемо зробити вам копію вподобаного лендінга. Розробка та створення лендінг пейдж в Києві. Львів. Україна.

3+ - днів/від 3500 грн.

Замовити Landing page Ви можете скориставшись формою внизу, відправивши нам Ваш запит на розробку сайту, або запитати нас по потрібним Вам питанням.

strelka vniz

Залишилися питання? Замовити сайт


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012