Створення корпоративного сайту

- Це основне джерело достовірної інформації про вашу компанію, "лице" компанії в мережі Інтернет. Обсяг сайту може бути різним. Найчастіше корпоративний сайт має наступні розділи: "Про компанію", "Новини", "Фото галерея", "Контакти", "Зворотній зв'язок". Також це можуть бути сторінки з описом продукції або послуг, які надає ваша компанія.

Замовити створення корпоративного сайту за найкращою ціною в Україні - розробка корпоративного сайту від веб-студії WEBSTUDIA

Система управління сайтом
Для легкого і зручного управління сайтом ми встановлюємо Систему управління сайтом (CMS) Joomla або WordPress, попередньо "розроблену" під ваш сайт. Всі матеріали сайту ви зможете редагувати в кілька кліків.

Стандартне наповнення
Наповнимо новий сайт вашіми матеріалами, покажемо як це робити самостійно. Стандартне наповнення в середньому складається до 10-ти сторінок сайту.

Адаптивність
Ваш сайт буде відмінно виглядати на всіх популярних пристроях таких як ноутбуки, мобільних та планшетах.

Кросбраузерність
Сайт проходить перевірку на коректне відображення на всіх найпопулярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Тестування
Кожен сайт проходить обов'язкове тестування на коректне виконання всіх поставлених технічних завдань.

Навчання роботі з сайтом
Ми обов'язково розповімо вам як користуватись сайтом, як міняти / додавати інформацію на сайті. Ми використовуємо дуже просту в освоєнні систему управління, тому навчання займе кілька годин дружнього спілкування.

10+ - днів/від 5000 грн.

Замовити створення корпоративного сайту Ви можете скориставшись формою внизу, відправивши нам Ваш запит на створити корпоративний сайт, або запитати нас по потрібним Вам питанням.

strelka vniz

Залишилися питання? Замовити сайт


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012