Створення інтернет магазину

Професійне створення інтернет магазину в найкоротші терміни за прийнятними цінами. Повний спектр послуг по створенню і подальшого обслуговування Вашого інтернет магазину.

- Сайт, який надає інформацію про різні продукти, товари / послуги, а також дає можливість купити, замовити або зробити попереднє замовлення обраної одиниці. Серед основних відмінностей від інших типів сайтів можна виділити наявність каталогу товарів (послуг), можливість зробити замовлення, особистий кабінет з історією замовлень. Кількість товарів в інтернет-магазині може варіюватися від декількох десятків до сотень тисяч позіцій. Ця кількість обмежена тільки обчислювальною потужністю сервера, на якому він розташований і номенклатурою продукції.

Система управління сайтом
Для легкого і зручного управління сайтом ми встановлюємо Систему управління сайтом (CMS) Joomla, попередньо "розроблену" під Ваш сайт. Всі матеріали сайту Ви зможете редагувати в кілька кліків. А також ми надаємо безкоштовну підтримку сайта на один місяць. І при виникненні питань завжди допоможемо безкоштовно.

Стандартне наповнення
Наповнимо новий сайт інтернет магазин Вашіми матеріалами, покажемо як це робити самостійно. Стандартне наповнення в середньому складається до 10-ти сторінок сайту.

Адаптивність
Ваш сайт буде відмінно виглядати на всіх популярних пристроях таких як ноутбуки, мобільних та планшетах. Адже в наш час це обовьязково потрібно, для того щоб переглядати та замовляти товари через різні пристрої.

Кросбраузерність
Сайт проходить перевірку на коректне відображення на всіх найпопулярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera. Тому всі хто зайде на Ваш сайт зможе повноцінно переглядати любу сторінку Вашого сайту без помилок.

Тестування
Ваш сайт на створення інтернет магазину також проходить обов'язкове тестування на коректне виконання всіх поставлених технічних завдань.

Навчання роботі з сайтом
Ми обов'язково розповімо Вам як користуватись сайтом, як міняти / додавати інформацію на сайті. Ми використовуємо дуже просту в освоєнні систему управління, тому навчання займе кілька годин дружнього спілкування.

Ціна сайту
Інтернет магазин ціна якого Вас здивує, тому що в нас низькі ціни на розробку сайта. Ми лояльні до наших клієнтів і завжди готові до переговорів, а також на потрібну знижку при наявності умов для цього.

Ми гарантуємо що після створення сайту в нас, Ви отримаєте повноційний сайт який принесе Вам прибуток, відвідувачів, та буде гарно виглядати.

14+ - днів/від 8000 грн.

Замовити створення інтернет магазину Ви можете скориставшись формою внизу, відправивши нам Ваш запит на розробку сайту, або запитати нас по потрібним Вам питанням.

strelka vniz

Залишилися питання? Замовити сайт


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012