Створення порталу або CRM

- Це різні поняття, але у них є одна спільна риса - унікальність розробки. Можна сказати, що і CRM (Система управління взаємовідносинами з клієнтами), і Веб портал (сайт, що надає користувачеві різні інтерактивні сервіси) розробляються майже з нуля. У них є деякі базові функції, але основна функціональність прописана конкретними бізнес-процесами, унікальними розробками і сервісами.

Інтернет-портали поділяються на корпоративні, державні, інформаційні або портали загального призначення. Всі вони містять багато посилань на інші ресурси сайтів. Вони мають зручний інтерфейс, а також мають такий контент: - новин, оглядів, фінансових зведень і сервісна частина. Включать в себе різноманітні послуги - пошту, форум, інформація про погоду, дошка оголошень, голосування, розваги, і т.п. Розробка порталу з новинами, оголошенням, форумом, та іншим.

Хочете потужний веб портал з новинами, оголошенням, форумом, та іншим. Замовляйте в нас створення порталу або CRM та просту систему управління сайтом. І ми все Вам настроїмо і обов'язково Вас навчимо як нею користуватися.

Система управління сайтом
Для легкого і зручного управління сайту порталу ми встановлюємо Систему управління сайтом (CMS) Joomla, попередньо "розроблену" під ваш сайт. Всі матеріали сайту ви зможете редагувати в кілька кліків.

Стандартне наповнення
Наповнимо новий сайт вашіми матеріалами, покажемо як це робити самостійно. Стандартне наповнення в середньому складається до 10-ти сторінок сайту.

Адаптивність
Ваш сайт буде відмінно виглядати на всіх популярних пристроях таких як ноутбуки, мобільних та планшетах.

Кросбраузерність
Сайт проходить перевірку на коректне відображення на всіх найпопулярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Тестування
Кожен сайт проходить обов'язкове тестування на коректне виконання всіх поставлених технічних завдань.

Навчання роботою з сайтом
Ми обов'язково розповімо вам як користуватись сайтом, як міняти / додавати інформацію на сайті. Ми використовуємо дуже просту в освоєнні систему управління, тому навчання займе кілька годин дружнього спілкування.

20 (+ -) днів/від 10000 грн.

Замовити CRM або портал Ви можете скориставшись формою внизу, відправивши нам Ваш запит на розробку, або запитати нас по потрібним Вам питанням.

strelka vniz

Залишилися питання? Замовити сайт


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012