FAQ - У Вас є питання, у нас є відповіді.

Яким чином можна оплатити надані Вами послуги?
Способи оплати: безготівковий, на особистий рахунок, карта ПриватБанку, WebMoney

Який порядок оплати?
Розробка сайтів: (передоплата можлива по бажанню) 50%.
SEO просування сайту та оптимізація 100% щомісяця.
Редизайн сайту 100%.
Підтримка сайту 100% щомісяця.

Що таке хостинг і домен?
Хостинг - послуга з надання провайдером дискового простору на своєму сервері, де клієнт може розмістити файли свого сайту.
Доменне ім'я - це буквене позначення вашого сайту.

Як підготувати інформацію для сайту?
Інформація для створення сайту повинна бути підготовлена Замовником в електронному вигляді, каталогізувати по розділах і відформатована так, як вона буде розміщена на сайті. Формати наданої інформації: текстова інформація - microsoft word, open office, microsoft excel, графічні матеріали - jpg, bmp, gif, psd. Такий підхід допомагає максимально прискорити терміни створення веб сайту.

Як довго робиться сайт?
Орієнтований термін створення сайту безпосередньо залежить від типу веб-сайту (статичний сайт, сайт на системі управління, Інтернет-магазин, сайт з індивідуальним програмним забезпеченням), складності проекту, кількості технічних модулів, від обсягу інформації, який буде на веб-сайті (кількість розділів, кількість фотографій, кількість позицій в каталозі), додаткових індивідуальних можливостей, які не передбачені в базовій збірці. Також термін створення веб-сайту багато в чому залежить від того, чи вчасно ви надасте інформацію для сайту.

Як дізнатися, чи потрібно нам SEO просування сайту та оптимізація?
Пошукове просування сайту необхідно тим компаніям, чиї товари і послуги користуються стабільно високим попитом і мають свою цільову аудиторію. Майже для будь-якої ринкової галузі актуальні послуги з просування: від продажу нерухомості до ремонту стільникових телефонів.

Скільки коштує SEO просування сайту та оптимізація сайту?
Вартість послуг з просування, залежить від стану вашого сайту, від ступеня його наповнення, від спектра товарів і послуг вашої компаній, які ви хотіли б представити в ТОПі. Якщо спростити, вартість залежить від кількості пошукових запитів, за якими буде просуватися ваш сайт.

Терміни просування сайту
Звичайно, бажання отримати результати просування після першого місяця робіт завжди велике. Однак є багато причин і нюансів, здатних відсунути терміни. Терміни пошукового просування сайту в кожному випадку визначаються індивідуально, найчастіше від 6 місяців. Перші результати просування помітні, як правило, через 3-4 тижні з моменту початку роботи.

Чому не можна копіювати статті з інших сайтів?
Тому-що це суперечить правилам ПС. Google і Яндекс націлений на те, щоб запропонувати користувачеві максимально відповідні запиту веб-ресурси. Пропонувати 5 ресурсів з однаковою інформацією немає сенсу, тому сайти, які дублюють вже раніше опублікований контент, потрапляють під фільтр. Навіть якщо новини безпосередньо стосуються вашої галузі, їх потрібно переписувати (викладати новину своїми словами). Таким чином, ви забезпечите свій ресурс від фільтрів і заробите додаткові бали від пошукових систем, за регулярний розвиток свого ресурсу.

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання - пишіть нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми обов'язково на Ваші питання відповімо.


Також для зв'язку Ви можете зв'язатися з нами найкращим способом для Вас.

Sasha211280 Еmail: info@webstudia.net.ua моб. + 380680420255 моб. + 380731510012